"Wypoczynek z naturą na Gorlickiej Ziemi " 2006 - 1 miejsce!

Celem konkursu była promocja agroturystyki oraz prezentacja obiektów agroturystycznych i turystyki wiejskiej.

Gdzie najlepiej można wypoczywać na Gorlickiej Ziemi? Na to pytanie po raz czwarty starała się odpowiedzieć komisja konkursu „Wypoczynek z naturą na Gorlickiej Ziemi”.

Mamy przyjemność poinformować, że nasze gospodarstwo zostało nagrodzone - zdobyliśmy 1 miejsce!


      

Wielkie Odkrywanie Małopolski 2006 - 3 miejsce

26 maja 2006 odbyła VII edycja Wielkiego Odkrywania Małopolski. Honorowy patronat nad plebiscytem objął Marszałek Województwa Małopolskiego Janusz Sepioł.

Celem plebiscytu było wyłonienie i promowanie najciekawszych i najbardziej wartościowych ofert dla turysty goszczącego w Małopolsce.

Plebiscyt przeprowadzany jest w następujących kategoriach:

a. Miejscowość turystyczna
b. Atrakcja turystyczna
c. Baza noclegowa
d. Baza gastronomiczna
e. Wydarzenie - kulturalne, artystyczne, sportowe etc.
f. Agroturystyka

Mamy przyjemność poinformować, że nasze gospodarstwo zostało nagrodzone - zdobyliśmy 3 miejsce!

źródło: Gazeta Krakowska

Konkurs na najlepsze gospodarstwo ekologiczne Karniowice 2006 - 1 miejsce!

Już po raz drugi Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi ogłosiło konkurs na najlepsze gospodarstwo ekologiczne - podobnie jak w poprzednim roku organizatorem konkursu na szczeblu wojewódzkim były: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu oraz Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach.

Organizatorom zależało na pokazaniu i promowaniu wzorowych gospodarstw ekologicznych.

Konkurs był przeprowadzony na terenie całego kraju a gospodarstwa były oceniane w dwóch kategoriach: "ekologia-środowisko" i "ekologiczne gospodarstwo towarowe".

Mamy przyjemność poinformować, że nasze gospodarstwo zostało nagrodzone - zdobyliśmy 1 miejsce!

"Zielone Lato" 2007 - 3 miejsce

Celem konkursu była promocja agroturystyki oraz prezentacja obiektów agroturystycznych i turystyki wiejskiej, które wyróżniają się ciekawymi rozwiązaniami w sposobie przygotowania oferty dla gości. Tegoroczny konkurs odbywał się po raz czternasty.


Organizatorem był Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach wraz ze współpracującymi stowarzyszeniami agroturystycznymi.
Do konkursu „Zielone lato” typowane były obiekty turystyki wiejskiej, które wyróżniają się między innymi: dobrą bazą noclegową, funkcjonalnym i estetycznym wyposażeniem pokoi, ekologicznym oddziaływaniem na środowisko.


W bieżącym roku do konkursu przystąpiło 13 wyróżniających się obiektów agroturystycznych z terenu województwa małopolskiego. Komisja Konkursowa powołana przez Dyrektora Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego wytypowała najlepsze obiekty turystyki wiejskiej . Nagrody zostały przyznane podczas wystawy rolniczej Agropromocja – 8 września 2007 roku.

Mamy przyjemność poinformować, że nasze gospodarstwo zostało nagrodzone - zdobyliśmy 3 miejsce!

źródło: Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego