Do dyspozycji gości 15 miejsc noclegowych w pięciu pokojach trzyosobowych o wysokim standardzie. W każdym pokoju znajduje się łazienka i telewizor.

Do dyspozycji gości przeznaczono oddzielną, w pełni wyposażoną kuchnię do samodzielnego przygotowywania posiłków. Dla każdego pokoju przypisana jest osobna lodówka. Oprócz tego piec elektryczny, czajnik, ekspres do kawy, kuchnia mikrofalowa, żelazko, naczynia, sztućce, zlewozmywak itd.

Goście mogą również korzystać z całodziennego wyżywienia w naszej stołówce. Posiłki przygotowujemy na miejscu, wykorzystując produkty pozyskane z gospodarstwa. Oferujemy kuchnię domową o charakterze regionalnym.

Nasze gospodarstwo położone jest na 15 hektarowej działce, daleko od szosy i zgiełku, co zapewnia przestrzeń i niezależność oraz sprawia, że możecie  się Państwo zrelaksować w ciszy i spokoju.

uscie_gorlickie_kuchnia uscie_gorlickie_lazienka uscie_gorlickie_pingpong uscie_gorlickie_pokoj2 uscie_gorlickie_pokoj2b uscie_gorlickie_pokoj3a uscie_gorlickie_pokoj3b uscie_gorlickie_pokojdzieci

Dla dzieci przygotowaliśmy wydzielony, obszerny pokój zabaw z dostępem do telewizji, gier i zabawek. Znajdują się tam również stół, komfortowa sofa i fotele dla opiekunów, gdzie można wygodnie spędzać czas przy okazji pilnując swoich pociech.

W dużej świetlicy na parterze znajdują się stoły do bilarda i tenisa, gdzie amatorzy tych dyscyplin mogą do woli oddawać się ulubionej rozrywce.

Na zewnątrz goście mogą skorzystać z kompleksu wypoczynkowego. Przygotowaliśmy tam kilka miejsc do grillowania: również w dużej altanie pod rozległym zadaszeniem, co uniezależnia Was od warunków pogodowych. W altanie znajdą Państwo także stoły i ławy gdzie można wypocząć i spożyć posiłek. Obiekt jest oświetlony i wyposażony w gniazda elektryczne. Poniżej znajduje się zabezpieczone i wygodne miejsce na ognisko.

Pozostały teren obejmuje plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, huśtawkami, siatkówką oraz wielką trampoliną.