Wydrukuj tę stronę
niedziela, 30 czerwiec 2019 21:49

O gospodarstwie

Oceń ten artykuł
(23 głosów)

Gospodarstwo agroturystyczne Pod Złotą Wiecha.

Jak aktywnie spędzić urlop ?

Jak wypocząć i oderwać się od codzienności?

W gospodarstwie agroturystycznym Pod Złotą Wiecha znajdziesz to, czego szukałeś - ciszy, spokoju, wspaniałego jedzenia, pięknych widoków. Kameralna atmosfera ośrodka, intymność i dalekie położenie tego miejsca od metropolii sprawia, że wypoczynek nabiera nowego znaczenia.

To miejsce idealne na wakacje z rodziną jak i również na romantyczny weekend tylko we dwoje. Charakterystyka tego miejsca sprawia, że nie czujemy się tu obco. Gospodarze podchodzą do każdego klienta indywidualnie z wielką serdecznością. Dzięki temu można się tu poczuć jak na wakacjach u babci na wsi, z tym, że tutaj czekają na nas atrakcje, z którymi nie wszędzie możemy się spotkać.

Gospodarstwo agroturystyczne - wypoczynek przez cały rok.

Zimą, to świetne miejsce na kulig, ognisko, narty czy sanki.

Wiosną i latem można wypoczywać nad wspaniałym zalewem Klimkówka, nieopodal zwiedzać okoliczne cerkwie i zabytki lub aktywnie wypoczywać na rowerze korzystając z rowerowych tras widokowych.

 agroturystyka wypoczynek nad woda        agroturystyka zalew klimkowka

Jesienią zachwyci nas widok lasów i gór Beskidu we wszystkich kolorach tęczy. Amatorzy przyrody mogą zaobserwować tu rzadkie gatunki zwierząt owadów i roślin, a grzybiarze napełnią koszyki po brzegami grzybami.

Trzeba przyznać iż typowego mieszczucha zachwyci i „zbombarduje” widok tak pięknej przyrody, niezakłócony widokiem betonów dróg i parkingów. Pierwsza noc może wydać się szokiem, gdyż cisza panująca za oknem odbiega od tego do czego się przyzwyczailiśmy w mieście. Warto wtedy wyjrzeć za okno, aby zaobserwować drogę mleczną i konstelacje gwiazd niewidoczne gołym okiem w aglomeracjach miejskich nocą, a to wszystko dzięki braku zanieczyszczenia światłem. Tutejsze czyste powietrze jest idealne dla astmatyków i alergików.

Ekologiczne zdrowe domowe jedzenie, sporządzone ze składników które rosną w ogrodzie, sprawi, że nie będziecie chcieć już jeść nic innego. Tutaj zapomnij o nawozach sztucznych, barwnikach, konserwantach,, czy antybiotykach w mięsie. Gospodarze przygotowują wszystko samodzielnie i ręcznie zgodnie z porą roku. Dlatego też nie brak tutaj domowych przetworów, soków, nalewek ziołowych oraz win.

domowe kompoty w gospodarstwie agroturystycznym     zestaw sniadaniowy agroturystyka beskid niski

Gospodarstwo prowadzone jest przez rodzinę.To zgodna, wspólna praca rąk, co da się zaobserwować już pierwszego dnia. Każdy poczuje się tam swobodnie i swojsko. Gospodarze zadbają o to, abyście po pobycie w ich gospodarstwie agroturystycznym, poczuli się wypoczęcie i zrelaksowani.

Wyświetlony 5476 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 marzec 2021 17:35
Super User

Najnowsze od Super User

Artykuły powiązane